Skip to main content Skip to search

Letní trénink mediačních technik (20. – 21.08.2020)

Letní trénink mediačních technik (20. – 21.08.2020)

Letní mediační trénink v Ostravě, 20. – 21.08.2020. Pro zájemce o mediaci, včetně specifické mediace s klienty s hendikepem. Zkuste si na vlastní kůži, že dobrá mediace je poctivým řemeslem. Ostravské mediační léto bude fajn.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Letní trénink mediačních technik v Ostravě? Ano.

Myšlenka letního mediačního tréninku vznikla v hlavě jedné ze zájemkyň o mediaci. Pracuje ve škole, v létě má volno, ráda se vzdělává a tak nás oslovila 🙂 K tomu se připojila kamarádka, která je tlumočnicí ve znakovém jazyce, má vlastně celoživotní zkušenost s jednáním s lidmi s omezením sluchu nebo řeči. Taky zájemkyně o mediaci. A my pak oslovili další zapálené účastníky našich už realizovaných kurzů.

A nápad byl na světě. V létě máme více klidu se zastavit, soustředit. A další důvod? Pracujeme dokud můžeme, než nás opět dožene roušková situace. Bůh dej, ať ne. Symbolicky se potkáme v době výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy, což nám při prvotní myšlence ani nedošlo.

Lektoři: osvědčená dvojice Tomáš Zmija + Jana Záchová 🙂

Pro koho?

Pro ty, které mediace oslovuje, chtějí se jí v nějaké podobě věnovat, mají chuť a vůli zasednout v židli mediátora. Pro zájemce o specifika jednání s klienty s fyzickým hendikepem. To bude i pro nás „poprvé“. Pro ty, kdo si chtějí na vlastní kůži zkusit, že kráčet v botách mediátora (zde k poslechu doporučujeme „… try walking in my shoes“ 🙂 není žádná legrace a že poctivá mediace je řemeslem se vším všudy.

Co v rámci setkání probereme?

Teoreticky mnoho ne. Prakticky se budeme věnovat medi případům, nácvikům mediačních technik v praxi, specifikům jednání s klienty s hendikepem … dokud budeme mít chuť a sílu 🙂 Budeme se potit, budeme se učit a bude to fajn.

Délka setkání: 2 dny

Místo a cena:

Ostrava (konkrétní místo bude upřesněno). Cena bude upřesněna dle konečného počtu přihlášených, cca 4 – 5 tis. Kč na účastníka.

Termín: 20. – 21. 08. 2020

Máte jakékoliv dotazy, zvažujete zda ano/ne? Ozvěte se mi: Tomáš +420 777 802 453

 

Další informace

Výběr termínu

srpen 2020

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Letní trénink mediačních technik (20. – 21.08.2020)”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Napište mi, až bude vypsaný termín Budeme Vás informovat, až budeme znát další termín. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.
Email Předpokládaný počet účastníků Vaši adresu použijeme pouze pro zaslání notifikačního emailu.