Skip to main content Skip to search

Letní trénink mediačních technik (20. – 21.08.2020)

Letní trénink mediačních technik (20. – 21.08.2020)

Letní mediační trénink v Ostravě, 20. – 21.08.2020. Pro zájemce o mediaci, včetně specifické mediace s klienty s hendikepem. Zkuste si na vlastní kůži, že dobrá mediace je poctivým řemeslem. Ostravské mediační léto bude fajn.

Vyčistit
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Letní trénink mediačních technik v Ostravě? Ano.

Myšlenka letního mediačního tréninku vznikla v hlavě jedné ze zájemkyň o mediaci. Pracuje ve škole, v létě má volno, ráda se vzdělává a tak nás oslovila 🙂 K tomu se připojila kamarádka, která je tlumočnicí ve znakovém jazyce, má vlastně celoživotní zkušenost s jednáním s lidmi s omezením sluchu nebo řeči. Taky zájemkyně o mediaci. A my pak oslovili další zapálené účastníky našich už realizovaných kurzů.

A nápad byl na světě. V létě máme více klidu se zastavit, soustředit. A další důvod? Pracujeme dokud můžeme, než nás opět dožene roušková situace. Bůh dej, ať ne. Symbolicky se potkáme v době výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy, což nám při prvotní myšlence ani nedošlo.

Lektoři: osvědčená dvojice Tomáš Zmija + Jana Záchová 🙂

Pro koho?

Pro ty, které mediace oslovuje, chtějí se jí v nějaké podobě věnovat, mají chuť a vůli zasednout v židli mediátora. Pro zájemce o specifika jednání s klienty s fyzickým hendikepem. To bude i pro nás „poprvé“. Pro ty, kdo si chtějí na vlastní kůži zkusit, že kráčet v botách mediátora (zde k poslechu doporučujeme „… try walking in my shoes“ 🙂 není žádná legrace a že poctivá mediace je řemeslem se vším všudy.

Co v rámci setkání probereme?

Teoreticky mnoho ne. Prakticky se budeme věnovat medi případům, nácvikům mediačních technik v praxi, specifikům jednání s klienty s hendikepem … dokud budeme mít chuť a sílu 🙂 Budeme se potit, budeme se učit a bude to fajn.

Délka setkání: 2 dny

Místo a cena:

Ostrava (konkrétní místo bude upřesněno). Cena bude upřesněna dle konečného počtu přihlášených, cca 4 – 5 tis. Kč na účastníka.

Termín: 20. – 21. 08. 2020

Máte jakékoliv dotazy, zvažujete zda ano/ne? Ozvěte se mi: Tomáš +420 777 802 453

 

Další informace

Výběr termínu

srpen 2020

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Letní trénink mediačních technik (20. – 21.08.2020)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojit se k Waitlist Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.