Skip to main content Skip to search

Základy efektivní a nenásilné komunikace (2 hodiny), Ostrava, 22.09.2021

Základy efektivní a nenásilné komunikace (2 hodiny), Ostrava, 22.09.2021

Komunikace a způsob, jakým ji vedeme, má moc budovat ale také oslabovat mezilidské vztahy. Jakým způsobem komunikovat tak, abychom posilovali vzájemný respekt, pochopení a přijetí? Odpovědi poskytne workshop Základy efektivní a nenásilné komunikace, ve kterém se zaměříme na způsoby, jak autenticky formulovat své myšlenky, pocity, potřeby a touhy. Pozornost upřemě také na to, jak v naší kultuře a společnosti komunikujeme, proč to (ne)funguje a také na to, jak to dělat lépe.

15 skladem

Kategorie:

Popis

Komunikace a způsob, jakým ji vedeme, má moc budovat ale také oslabovat mezilidské vztahy. Jakým způsobem komunikovat tak, abychom posilovali vzájemný respekt, pochopení a přijetí? Odpovědi poskytne druhý běh workshopu Základy efektivní a nenásilné komunikace, ve kterém se zaměříme na způsoby, jak autenticky formulovat své myšlenky, pocity, potřeby a touhy. Pozornost upřeme také na to, jak v naší kultuře a společnosti komunikujeme, proč to (ne)funguje a také na to, jak to dělat lépe.

Popis

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak spolehlivě zformulovat své myšlenky, pocity, potřeby a touhy tak, aby vás druhá strana doopravdy slyšela a porozuměla vám? Jak zajistit, aby naše rozhovory vedly k oboustrannému pochopení a respektu?

Workshop Základy efektivní a nenásilné komunikace pro vás může být symbolickým otevřením dvěří do světa autentické komunikace, zajímá-li vás, jak se vyhnout komunikačním faulům či manipulaci a jak vést otevřenou a upřímnou komunikaci tak, abychom tím nikoho neohrožovali.

Zaměříme se na to, jak v naší kultuře a společnosti komunikujeme, proč to (ne)funguje a také na to, jak to dělat lépe a tak, abychom se uměli beze strachu vyjádřit v rámci férového, respektujícího a nenásilného komunikačního procesu.

Forma workshopu

Tento workshop je organizován pod záštitou Vaše dohoda, z.s. jako otevřená událost. Vstup je volný. Workshop trvá 120 minut (včetně krátké pauzy).

Lektoruje: Mgr. Magdaléna Pastrňáková

Kde: Komunitní centrum Všichni spolu, Ostrava – Poruba

Pro koho?

Pro všechny, kteří mají zájem zlepšovat své komunikační dovednosti. Vítáni jsou všichni zájemci, kteří věří, že efektivní a respektující komunikace může být cesta k pochopení ostatních i sebe sama.

Co v rámci kurzu probereme?

  • Jak (ne)komunikujeme efektivně
  • Proč to nefunguje?
  • Mocenský vs. respektující přístup v komunikaci
  • Jak a proč to dělat efektivněji?

Máte zájem? Přijďte 🙂

Těší se na Vás: Magda Pastrňáková

Jana Záchová   +420 776 332 994

Tomáš Zmija  +420 777 802 453

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Základy efektivní a nenásilné komunikace (2 hodiny), Ostrava, 22.09.2021”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Připojit se k Waitlist Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.