Skip to main content Skip to search

Kurzy mediace, facilitace – učím to, co umím

Jsem zapálený do věcí, které dělám. Umím. A baví mě. Facilitace, mediace, jejich výuka v rámci mých kurzů. Předávání prakticky nabytých zkušeností. Naprosté soustředění se na „teď a tady“. Jen tak mohu zcela vnímat Vás, kteří se chcete opravdu učit dovednostem práce s konfliktem. Toto je pro mě opravdové aktivní naslouchání. Obdobně to má i další lektorka, zapsaná mediátorka Mgr. Jana Záchová. Spolu připravujeme většinu kurzů, spolu jich většinu lektorujeme. Je to fajn a zatím nás to moc baví. Jestli to máte podobně, budeme se těšit se setkání.

Akreditované kurzy – techniky mediace a facilitace

Kurzy mediace a facilitace (techniky facilitace využívají i případové konference, v nichž působím jako moderátor), které nabízím, jsou buď akreditovány Ministerstvem práce a sociálních věcí nebo je sestavuji dle zakázky konkrétního zadavetele, můžete to být i Vy 🙂 Kurzy koncipuji jako jednodenní („ochutnávkové“ pro zjištění, zda je mediace nebo facilitace opravdu tím, co Vás zajímá) nebo dvou a vícedenní, pro ty z Vás, kteří se chtějí mediaci či facilitaci profesně dále věnovat. Odkazy na stránky MPSV – kurzy, které máme akreditovány s Janou: PŘÍPADOVÉ KONFERENCE, MEDIACE Nabídka akreditovaných kurzů:

Nově: Práce s obětmi trestných činů

Transformativní vedení případových konferencí (16 hodin)

Mediační techniky v praxi (16 hodin)

Úvod do problematiky případových konferencí (8 hodin)

Úvod do mediace pro pomáhající profese – mediace jako způsob řešení konfliktů v rodinné oblasti (8 hodin)

Kurzy mediace, facilitace na klíč

Kurzy sestavené dle Vašich požadavků na využití mediace a facilitace v rámci Vaší praxe. Vy znáte Vaše potřeby, my společně s Vámi sestavíme kurz mediace nebo facilitace tak, aby jim odpovídal. Všechny kurzy koncipujeme jako interaktivní, s počtem účastníků do cca 15 osob. Interakce, zkušenost a kvalita.Jako inspiraci pro možnou podobu kurzů uvádím nabídku pro Krajskou hospodářskou komoru – odkaz ZDE Pokud byste chtěli předem probrat Vaše požadavky, ozvěte se mi na +420 777 802 453

Ukázka možných kurzů pro Vás

Aktuální nabídka kurzů

Zobrazeno 6 výsledků

Napište mi, až bude vypsaný termín Budeme Vás informovat, až budeme znát další termín. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.
Email Předpokládaný počet účastníků Vaši adresu použijeme pouze pro zaslání notifikačního emailu.