Skip to main content Skip to search

Produkty

Kurzy mediace, facilitace – učím to, co umím

Jsem zapálený do věcí, které dělám. Umím. A baví mě. Facilitace, mediace, jejich výuka v rámci mých kurzů. Předávání prakticky nabytých zkušeností. Naprosté soustředění se na „teď a tady“. Jen tak mohu zcela vnímat Vás, kteří se chcete opravdu učit dovednostem práce s konfliktem. Toto je pro mě opravdové aktivní naslouchání. Obdobně to má i další lektorka, zapsaná mediátorka Mgr. Jana Záchová. Spolu připravujeme většinu kurzů, spolu jich většinu lektorujeme. Je to fajn a zatím nás to moc baví. Jestli to máte podobně, budeme se těšit se setkání.

Akreditované kurzy – techniky mediace a facilitace

Kurzy mediace a facilitace (techniky facilitace využívají i případové konference, v nichž působím jako moderátor), které nabízím, jsou buď akreditovány Ministerstvem práce a sociálních věcí nebo je sestavuji dle zakázky konkrétního zadavetele, můžete to být i Vy 🙂 Kurzy koncipuji jako jednodenní („ochutnávkové“ pro zjištění, zda je mediace nebo facilitace opravdu tím, co Vás zajímá) nebo dvou a vícedenní, pro ty z Vás, kteří se chtějí mediaci či facilitaci profesně dále věnovat. Odkazy na stránky MPSV – kurzy, které máme akreditovány s Janou: PŘÍPADOVÉ KONFERENCE, MEDIACE Nabídka akreditovaných kurzů:

Nově: Práce s obětmi trestných činů

Transformativní vedení případových konferencí (16 hodin)

Mediační techniky v praxi (16 hodin)

Úvod do problematiky případových konferencí (8 hodin)

Úvod do mediace pro pomáhající profese – mediace jako způsob řešení konfliktů v rodinné oblasti (8 hodin)

Kurzy mediace, facilitace na klíč

Kurzy sestavené dle Vašich požadavků na využití mediace a facilitace v rámci Vaší praxe. Vy znáte Vaše potřeby, my společně s Vámi sestavíme kurz mediace nebo facilitace tak, aby jim odpovídal. Všechny kurzy koncipujeme jako interaktivní, s počtem účastníků do cca 15 osob. Interakce, zkušenost a kvalita.Jako inspiraci pro možnou podobu kurzů uvádím nabídku pro Krajskou hospodářskou komoru – odkaz ZDE Pokud byste chtěli předem probrat Vaše požadavky, ozvěte se mi na +420 777 802 453

Ukázka možných kurzů pro Vás

Aktuální nabídka kurzů

Zobrazuji všech 8 výsledků

Připojit se k Waitlist Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.