Skip to main content Skip to search

Služby – mediace, facilitace, kurzy

Mediace jako most, mediátor jako hlásná trouba

MEDIACE

Máte s někým spor? Chcete se aktivně podílet na jeho řešení? Nařídil Vám mediaci soud? Chcete se naopak vyhnout soudnímu řízení a jste ochotni plnit případnou dohodu? Pak mediace a zapsaný mediátor mohou být Vaší volbou a možností.
Více informací
Facilitace jako nástroj k řízení setkání

FACILITACE

Čeká Vás náročné nebo možná konfliktní jednání? Je pro Vás těžké skloubit roli moderátora setkání a současně člena týmu, který potřebuje řešit své téma nebo předat informace? „Uvolnit ruce“ Vám může pomoci facilitace a profesionální moderátor – facilitátor skupinových setkání.

Více informací
Kurzy mediace, facilitace, při kterých neusnete

KURZY

Učím pouze to, co umím a prakticky dělám. Tedy umění mediace a facilitace. Ke spokojenosti mých klientů a rovněž studentů Ostravské univerzity. Pokud chcete více proniknout do umění práce s konfliktem a osvojit si mediační techniky, pokud chcete poznat to „něco“, co funguje při vedení úspěšných jednání, pak přijměte mé pozvání k aktuální nabídce vzdělávacích kurzů.

Více informací
Případovka jako pomyslný kruh

PŘÍPADOVÁ KONFERENCE

Případová konference neboli případovka je jednou z podob mé práce facilitátora. Více či méně účastníků (včetně dětí), různé názory, různě silné konflikty. A můj úkol? Umožnit účastníkům říct svůj názor (a nebýt pranýřován). Porozumět tomu, co se děje. Rozhodovat se. O svém životě a svých dětech.

Více informací
Mgr. Tomáš Zmija - možnost konzultací

KONZULTACE K MEDIACI, FACILITACI, KURZŮM

Vy jste nejlepšími odborníky na Váš spor. Vy znáte všechna jeho zákoutí a taje. A možná jen potřebujete někoho, kdo Vám je znovu otevře. Umožní pochopit. Rozhodnout se. Máte možnost dát si se mnou dobrou kávu a zvážit všechna pro a proti. Nebo mi rovnou zavolejte +420 777 802 453

Více informací

Jako zapsaný mediátor Vám v Ostravě a okolí nabízím své služby nejen v oblasti mediace, ale rovněž při řízení náročných jednání (facilitace nebo případová konference). A pokud byste sami chtěli ovládnout mediační a facilitační techniky, přijměte nabídku na mé kurzy v těchto oblastech.

Napište mi, až bude vypsaný termín Budeme Vás informovat, až budeme znát další termín. Zanechte nám prosím Vaši platnou emailovou adresu.
Email Předpokládaný počet účastníků Vaši adresu použijeme pouze pro zaslání notifikačního emailu.