Skip to main content Skip to search

Případové konference

Případová konference – co nabízím?

Jako praktikující moderátor případové konference Vám nabízím podíl na realizaci případovky, od přípravy, samotného setkání až po závěrečné vyhodnocení. Příprava je klíčová v tom, že všichni účastníci, a zejména členové rodiny, by měli mít předem jasno v tom, co je čeká. Mohu je kontaktovat v předstihu telefonicky, probrat s nimi průběh setkání. Ať ví, „do čeho jdou“. O to lépe pak může proběhnout fáze samotného setkání, probrání potřebných témat, včetně vyjasnění případných neshod. Zapojení dětí do případovek je možné, ba žádané. Samozřejmě v rámci bezpečného prostředí, se souhlasem jejich i zákonných zástupců.

Chcete si uspořádat případovku sami, dovědět se, jaké techniky fungují? Podívejte se na aktuální nabídku dvoudenního kurzu VEDENÍ PŘÍPADOVEK

Pokud byste vše chtěli probrat osobně, ozvěte se mi přes kontaktní stránku nebo mi rovnou zavolejte mi na  +420 777 802 453

Případová konference – cena

Cena za realizaci všech uvedených fází případové konference činí 3.000 Kč (včetně cestovného). Pro samotné setkání nabízím celkový čas 4 hodin, 3 hodiny samotná realizace, 30 minut přípravy, 30 minut vyhodnocení průběhu případovky.

Reference

Mé služby jako moderátora případových konferencí využívají zejména orgány SPOD. Z poslední doby město Hlučín, Ostrava, Jablunkov, Český Těšín.

Hodnocení klientů

Připojit se k Waitlist Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.