Reference z oblasti mediace, facilitace, případové konference

Veřejná správa

Statutární město Ostrava – multidisciplinární týmy pro práci ve vyloučených lokalitách, pracovní skupina k vytvoření rodinné politiky města FAJNA RODINA, pracovní jednání k předání know – how organizace LOCIKA, pracovní skupina Tým pro práci s pachateli trestných činů. Město Hlučín, Ostrava, Český Těšín a další – moderátor případové konference.

Firmy

Sociofaktor – lektor kurzů MEDIACE. Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje – kurzy o možnostech mediace ve firemním světě.

Kurzy, vzdělávání

Lektor vlastních kurzů – organizace Do Náruče, z.s. Pravidelná výuka mediace a facilitace na Ostravské univerzitě.

Reference od účastníků kurzů

Navštívili jste můj kurz? Budu moc rád, pokud se podělíte o své hodnocení. Stačí kliknout napsat krátkou recenzi na Google, nebo jen vyplnit hvězdičkové hodnocení.

Velmi děkujeme p. Zmijovi za několik hodin profesionálně vedené mediace , kdy jsme s manželem řešili "nevyresitelne" problémy. pan Zmija je zkušený a empatický mediátor, díky kterému jsme vše dovedli... Číst více

Iii Kkkk Avatar Iii Kkkk
18 srpna, 2023

We were extremely satisfied with the work of Mr. Zmija, who moderated and at the same time facilitated the Round Table event focused on the topic of children and domestic... Číst více

Kateřina Hižnajová Avatar Kateřina Hižnajová
14 srpna, 2020

Z dvoudenního mediačního výcviku jsem si odvezla jak teorii, tak hlavně praktickou zkušenost z modelových kauz. To všechno v super atmosféře. Můžu rozhodně doporučit!

Kateřina Kálalová Avatar Kateřina Kálalová
17 června, 2020

S prací pana Zmiji, který moderoval a současně facilitoval akci Kulatý stůl zaměřený na téma děti a domácí násilí a práce s celým rodinným systémem ohroženým násilím v rodině, konanou... Číst více

Kateřina Hižnajová Avatar Kateřina Hižnajová
17 června, 2020

Seminář v pohodové atmosféře s jasně a srozumitelně předaným know-how, názornou ukázkou komunikačních technik a především s možností vyzkoušet si prezentované dovednosti v modelových kauzách. Díky.

Lenka Humhalová Avatar Lenka Humhalová
17 června, 2020

Mám velice pozitivní zkušenost s panem Zmijou jako facilitátorem různých pracovních setkání. Dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, vést pracovní setkání efektivně a smysluplně pro dosažení konkretních výsledků.

petr lakomý Avatar petr lakomý
17 června, 2020

Napište si o konzultaci zdarma, nebo položte dotaz

Kontakt