Rychlý servis telefonů, iPhone a Apple Watch

Doprava kurýrem nebo Zásilkovnou do a ze servisu zdarma.

Opravujeme obratem, doma již za 3 dny od odeslání.

Opravy telefonů na počkání na pobočce Fixthat.cz v Opavě.

Doživotní záruka na práci a dva roky na díly.

Opravy mobilních telefonů

Před opravou provádíme komplexní diagnostiku telefonu zdarma. Používáme pouze značkové díly s dvouletou zárukou. Děláme servis telefonů většiny značek. Opravy provádí zkušený technik. Poskytujeme doživotní záruku na práci.

Výměna displeje

Praskliny, nefunkční dotyk nebo podsvícení? Rozbitý displej telefonu rychle opravíme výměnou za nový. Profesionální výměna displeje telefonu s doživotní zárukou na práci a dvouletou zárukou na displej. 

Výměna baterie

Obnovte výdrž vašeho telefonu s novou baterií. Používáme pouze značkové baterie s garantovanou kapacitou a všemi bezpečnostními ochranami. Výměnu baterie telefonu děláme na počkání.

Oprava displeje

Oprava displeje je možná u vybraných modelů iPhone. Na rozdíl od výměny zůstává zachovaný původní displej. Opravu displeje telefonu provádí zkušený technik. Poskytujeme doživotní záruku na práci.

Výměna konektoru

Poškozený konektor způsobuje přerušované nabíjení, případně se telefon nenabíjí vůbec. Odborně vyměníme napájecí konektor telefonu. S doživotní zárukou na práci a dvouletou zárukou na nabíjecí konektor.

Opravy iPhone

Opravám Apple iPhone se věnujeme už 5 let. Pracujeme pouze s kvalitními díly (2 roky záruka). Poskytujeme doživotní záruku na práci. Pracujeme rychle, opravený iPhone se vám domů vrátí již za 3 dny od odeslání. Dopravy z a do servisu zdarma. iPhone k opravě vyzvedne kurýr nebo jej odnesete na nejbližší pobočku Zásilkovny. Při návštěvě Fixthat.cz iPhone servisu v Opavě, provedeme opravu na počkání.

Oprava Apple Watch

Rozšířili jsme nabídku fixthat.cz o profesionální servis Apple Watch. Stejně jako u jiných oprav poskytujeme doživotní záruku na práci. Pracujeme s díly s dvouletou zárukou od prověřených dodavatelů, s kterými spolupracujeme dlouhodobě.

Máte rozbitý displej Apple Watch? Většinou je poškozené pouze sklo. Odborně jej vyměníme za nové při zachování původního displeje.

Poradíme si s výměnou skla Apple Watch Series 1, 2, 3, 4, 5, 5 SE, 6, 6/SE, 7, 8.

✅ Rychlý servis telefonů, iPhone a Apple Watch.

✅ Doprava zdarma od vás i ze servisu.

✅ Opravy mobilních telefonů na počkání v Opavě.